Intimina Balmy Intimate Cream 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124318/image_1920?unique=aeecf7f

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Balmy është një locion për hidratim intim dhe lagështi që mund të përdoret gjatë çdo faze të jetës. 

  • Hidraton dhe qetëson organet gjenitale të jashtme dhe rikthen rehatinë dhe butësinë optimale. 

  • Është një zgjidhje për thatësinë e jashtme intime dhe kruajtjen e shkaktuar shpesh nga skuqja e rruajtjes dhe lëkura e ndjeshme. 

  • Është afatgjatë, mbrojtës dhe nuk do të ndikojë në ekuilibrin tuaj natyror të pH. 

  • Balmy është i pasuruar me acid hialuronik dhe squalan që rikthen rehatinë tuaj intime.

  • Lëkura në zonat tuaja intime është një nga pjesët më të ndjeshme të trupit tuaj. 
  • Kjo është arsyeja pse ushqimi i tij me përbërës të cilësisë së lartë si acidi hialuronik dhe squalani është thelbësor.
  •  Acidi hialuronik rrit nivelet e lagështisë dhe forcon barrierën e lëkurës, ndërsa squalani lufton dëmtimin e lëkurës, rrit prodhimin e kolagjenit dhe ka veti restauruese.
   • - Hipoalergjike
   • - Pa aromë
   • - I testuar klinikisht, gjinekologjikisht dhe dermatologjikisht
   • - Pa gluten
   • - E përputhshme me prezervativët
   • - Nuk përmban alkool
   • - niveli i pH 4.5
    
  PARALAJMËRIM: Vetëm për përdorim të jashtëm. Ndërprisni përdorimin nëse shfaqet skuqje ose acarim. Mbajeni larg fëmijëve.