Aptamil AR 1, 400gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/95305/image_1920?unique=782127c

1,710.00 L 1710.0 ALL 1,900.00 L

1,583.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Aptamil AR1 është qumësht formulë i pasur me Omega-3 LCP, Hekur, Vitamina A, C, D dhe GOS/FOS & 3’-GL të domosdoshme për të plotësuar nevojat ushqimore si dhe për të forcuar imunitetin. 
  • Eshtë formuluar posaçërisht për foshnja të cilat kanë probleme me refluksin dhe regurgitimin dhe jepet nën vëzhgimin e mjekut.
  • Rekomandohet të përdoret për fëmijë nga lindja deri në 6 muaj. 
  • Përmban prebiotikë scGOS/lcFOS të cilët rregullojnë florën intestinale tek bebet.