Alta Natura Digestyl Pre 30 cpr 970gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126505/image_1920?unique=aeecf7f

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Bazuar në Enzimix, një përzierje enzimash të përftuara nga fermentimi, alfa-galaktozidaza dhe rrëshira Mastiha (Mastiku i Chios) për funksionimin e sistemit tretës dhe rregullsinë e kalimit të zorrëve. 
    • I pasuruar me Xhenxhefil për eliminimin e gazrave dhe për një efekt kundër të përzierave. 
    • Përmirësuar me papaja për funksionin e tretjes dhe laktazën, një enzimë e aftë për të përmirësuar tretjen e laktozës tek personat që tretin dobët laktozën.