Alta Natura Tiodol Complex,30tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89203/image_1920?unique=49c9c1d

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  1.  Tiodol Complex nga Alta Natura, përdoret kryesisht për inflamacionin ,dhimbjen e kyçeve dhe artikulacioneve.
  2. Tiodol Complex arrin të ushqyej  artikulacionet , të përmirësoj fleksibilitetin e artikulacioneve, dhe  është shumë e dobishme për njerëzit që merren me sporte.
  3. Tiodol Complex lehtëson inflamacionin dhe dhimbjen e nyjeve falë:
  • Olibanum Indian: I cili përmirëson funksionin e nyjeve duke ulur dhimbjen falë vetive të tij anti-inflamatore
  • Chondroitin Sulfat: I cili jo vetëm ripërtërin dhe lubrifikon nyjet, por nxit gjithashtu prodhimin e fibroblasteve të reja
  • Metilsulfonilmetan (MSM): I cili është forma natyrale e sulfurit organik, përbërësit kryesor të kartilagjeve
  • Zink, Selenim dhe Vitaminë D3: Esenciale për formimin e indit kockor.

  Përdorimi:

  • Këshillohen 2 tableta në ditë , larg vakteve të ushqimit.