Alta Natura Tiodol Crema Gel ,75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89205/image_1920?unique=aeecf7f

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • TIODOL  është kremi xheli nga Alta Natura ,i cili përdoret kundër enjtjes dhe dhimbjes së nyjeve .
  •  Krem xhel i bazuar në glucosamine, MSM, camphor, boswellia, escin, capsaicin, vaj primrose mbrëmje, vaj soje dhe menthol mundëson efektin  nxehtë-ftohtë.
  •  Një ndjesi e këndshme ngrohtësie gjatë masazhimit edhe  pas disa minutash në një ndjesi të  këndshme freskie.


  1. Escin
   Anti-edematous veprim me ton të rritur dhe rezistencë kapilar.
  2. Camphor
   Vepron mbi nervat vasomotor që sigurojnë qarkullimin e duhur.
  3. Boswellia
   nuk përmban parabens.
   Bllokon enzimat përgjegjëse për proceset nxitëse.

   Përdorimi:
   Aplikohet produkti 1-2 herë në ditë në pjesët e prekura, derisa të përthithet plotësisht.