Alta Natura Myranerv ,24 tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89206/image_1920?unique=49c9c1d

3,240.00 L 3240.0 ALL 3,600.00 L

3,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Myranerv Lipoic është një shtesë ushqimore e bazuar në Palmitoylethanolamide (PEA), Myrrh dhe Alfa Lipoic Acid. Analgjezik dhe anti-inflamator për trajtimin e dhimbjeve neuropatike dhe kronike, nga ngjeshja e nervave dhe nga neuro-inflamacionet. 
  • Falë përbërsve  është  mjaft i dobishëm në rast të sindromës lumbosciatica, të kyçit të dorës ose të tunelit tarsal, neuropative periferike dhe relaksimit të nervave.

   Përdorimi:

  Rekomandohet të merrni 2 tableta në ditë me shumë ujë.