BAMBO Nature

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121769/image_1920?unique=a37a097

Nga 950 lekë - 1350 lekë

855.00 L 855.0 ALL 950.00 L

791.67 L

Not Available For Sale

 • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

 • Bambo Nature  janë pampersat , të cilat janë formuluar posaçërisht për lëkurat delikate dhe që kanë  prirje atopike, duke i bërë ato të sigurta në përdorim për të vegjlit tuaj. 
 • Pelenat BB Ecologic  mundësojnë përthithjen e shpejt dhe bllokojnë gjithashtu dhe lagështinë deri në 12 orë.
 • Fëmija juaj do qëndrojë i thatë gjatë ditës ose natës.
 •  Përshtaten sipas peshës, lejojnë fleksibilitet maksimal dhe liri në lëvizje. 
 • Të buta, të holla dhe shumë përthithëse duke i dhuruar ndjesi komforti femëjës  tuaj.
 • Të testuara dermatologjikisht.
 • Pelena ekologjike.
 • Pa aromë.
 • Pa klorinë.
 • Pa ftalate.
 • Pa karbon