BB Ecologic

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121766/image_1920?unique=cd91e56

Nga 1350 leke - 1800 leke

1,215.00 L 1215.0 ALL 1,350.00 L

1,125.00 L

Not Available For Sale

 • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

 • BB Ecologic jane pampersat më IN të momentit, të cilat janë formuluar posaçërisht për lëkurat delikate dhe që kanë  prirje atopike, duke i bërë ato të sigurta në përdorim për të vegjlit tuaj. 
 • Pelenat BB Ecologic  mundësojnë përthithjen e shpejt dhe bllokojnë gjithashtu dhe lagështinë deri në 12 orë.
 • Fëmija juaj do qëndrojë i thatë gjatë ditës ose natës.
 •  Përshtaten sipas peshës, lejojnë fleksibilitet maksimal dhe liri në lëvizje. 
 • Të buta, të holla dhe shumë përthithëse duke i dhuruar ndjesi komforti femëjës  tuaj.
 • Të testuara dermatologjikisht.
 • Pelena ekologjike.
 • Pa aromë.
 • Pa klorinë.
 • Pa ftalate.
 • Pa karbon