BB Ecologic Pants

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121768/image_1920?unique=63cf056

1,530.00 L 1530.0 ALL 1,700.00 L

1,333.33 L

Not Available For Sale

 • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

 • BB Ecologic Pants (në formën e mbathjeve) janë pampersat më IN të momentit, të cilat janë formuluar posaçërisht për lëkurat delikate dhe që kanë  prirje atopike, duke i bërë ato të sigurta në përdorim për të vegjlit tuaj. 
 • BB Ecologic Pants mundësojnë përthithjen e shpejt dhe bllokojnë gjithashtu dhe lagështinë deri në 12 orë.
 • Fëmija juaj do qëndrojë i thatë gjatë ditës ose natës.
 •  Përshtaten sipas peshës, lejojnë fleksibilitet maksimal dhe liri në lëvizje. 
 • Të buta, të holla dhe shumë përthithëse duke i dhuruar ndjesi komforti femëjës  tuaj.
 • Të testuara dermatologjikisht.
 • Pelena ekologjike.
 • Pa aromë.
 • Pa klorinë.
 • Pa ftalate.
 • Pa karbon