Bionike Aknet Comfort Cover

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123528/image_1920?unique=6904c14

2,115.00 L 2115.0 ALL 2,350.00 L

1,958.33 L

Not Available For Sale

  • Nuanca

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Fondatinë për lëkurat akneike, me një teksturë të butë, ideale për të minimizuar poret dhe defektet e lëkurës. 
  • Ofron mbulim mesatar-të lartë dhe ka efekt mat.
  • I testuar per nikelin, pa gluten, pa parfum, pa konservante.