BIONIKE DEFENCE COLOR BLUSHER BLUSH

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123547/image_1920?unique=843c5ec

1,845.00 L 1845.0 ALL 2,050.00 L

1,708.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Furce e krijuar posacerisht per te sfumuar mollezat. 

  • Forma e rrumbullakosur speciale dhe gjatesia lejon qe te perhapet produkti ashtu sic duhet ne lekure.

   Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.