BIONIKE DEFENCE COLOR EYE PENCIL

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123562/image_1920?unique=843c5ec

945.00 L 945.0 ALL 1,050.00 L

875.00 L

Not Available For Sale

  • Ngjyra

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Laps per syte i disponueshem ne 7 nuanca.
  •  I pershtatshem per tu aplikuar brenda dhe jashte zones se syve. 
  • I testuar oftamologjikisht.
  •  I pershtatshem per lekura sensitive dhe per personat qe mbajne lente kontakti.