Bionike Defence Color Glam Touch

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/117501/image_1920?unique=1767ae0

2,277.00 L 2277.0 ALL 2,530.00 L

2,108.33 L

Not Available For Sale

  • NGJYRAT

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Blusher kremoz per te ndricuar dhe theksuar mollezat. I disponueshem ne dy ngjyra (101, 102).
  • Perberes lipidik: Lehtesojne aplikimin e produktit.

    Agjent teksturizues (SERICITE): I japin lekures nje ndjesi te mendafshte.

    Dylli Candelilla dhe Skualene bimore: Ofrojne nje teksture te bute dhe te pershtatshme per lekuren