BIONIKE DEFENCE COLOR LIFTING ANTI-AGEING FOUNDATION

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123713/image_1920?unique=1767ae0

2,637.00 L 2637.0 ALL 2,930.00 L

2,441.67 L

Not Available For Sale

 • Nuanca

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Fondatine me veti antirrudhe dhe me nje efekt qe zgjat deri ne 24 ore. 
  • Barazon tonin e lëkurës, zbut linjat e holla dhe shenjat e lodhjes. 
  • E pershtatshme per lekurat mature dhe ato shume te ndjeshme. 
  • E testuar per nikelin, krom, kobalt, pa konservues, pa gluten, pa aroma.
  •  E disponueshme ne 6 ngjyra.