Bionike Defence Color Liplaque

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/123541/image_1920?unique=1767ae0

1,530.00 L 1530.0 ALL 1,700.00 L

1,416.67 L

Not Available For Sale

 • Ngjyra

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

 1. Buzekuq semi-transparent. I jep buzeve shkelqim dhe butesi. I disponueshem ne 6 nuanca. 

 2. Permban:

 3. FAKTORET “GLOW” - Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ.

  1. Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.
  2. Vaji Moringa oleifera:  Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).
  3. Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.
  4. Perdorimi: Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qendres se buzes. Perdorni ne fillim lapsin e buzeve per ti konturuar me mire.
  5. Paketimi: 3.5 ml