Alta Natura PhytoCrema Timo,75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89233/image_1920?unique=49c9c1d

1,357.20 L 1357.2 ALL 1,508.00 L

1,256.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Krem Trajtues intensiv Phyto Crema, TIMO nga Alta Natura ,me ekstrakte bimore , këshillohet të përdoret për të larguar erën e keqe të  këmbëve   .
  • Falë përmbajtjes së saj me Timo, vitamin E, vaj bajamesh  etj jep ndjesinë e freskisë edhe ribalancon aromën,ku mbështetet mbi aftësitë e saj natyrore rigjeneruese. 
  • Fitokremi i trumzës, falë formulës së tij ekskluzive, ka një aktivitet astringent, rregullues të sebumit dhe balsamik.

  Përdorimi:

  Këshilllohet të aplikohet 2-3 herë në ditë, të masazhohet butësisht në lëkurë deri sa të përthithet plotësisht.