Caudalie Hand Trio Set 2023

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124410/image_1920?unique=7f3f072

2,000.00 L 2000.0 ALL 2,000.00 L

1,666.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

      • Kiti më i ri i Caudalie vjen në paketimin me 3 kremrat e duarve më të pëlqyer.


    • 1-Caudalie – Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream është kremi riparues për duart dhe thonjtë

      • Falë përbërsve të tij me vajin e farës së rrushit, gjalpi shea dhe polifenoleve  është i përshtatshëm për hidratimim e lëkurës së thatë.
      • Ky krem mundëson riparon dhe ushqen  duart e thata pa i lënë ato të yndyrshme, duke i mbrojtur nga dehidratimi , që mund të vijnë si pasojë e ndryshmieve klimaterike .
      • Kremi Caudalie arrij të qetësoj dhe zbusi lëkurën, ndërkohë kutilat edhe thonjtë  do forcohen.
      • Përdorimi
        • Mund ta aplikoni  në mëngjes edhe në mbrëmje.
        • Masazhojeni butësisht duart tuaj derisa kremi të thithet.
        • Është e testuar nën kontrollin dermatologjik
    • 2- Caudalie The Des Vignes Hand and Nail Repairing Cream, ushqen , mbron edhe riparon lëkurën e duarve tuaj. 
    • Nuk i lë të yndyrshëm

    Përdorimi;

    • Aplikojeni në duar dhe thonj  disa herë në ditë për ti mbajtur sa më të hidratuara
    • Përthithet shpejt.


    • 3-Caudalie-Rose De Vigne kremi me aromë të mirë i cili hidraton edhe ushqen lëkurën tuaj.

    • Përdorimi:
    • Aplikojeni në duar dhe thonj  disa herë në ditë për ti mbajtur sa më të hidratuara
    • Përthithet shpejt.