Caudalie Rose de Vigne 50ml -Set 2023

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124413/image_1920?unique=7f3f072

3,770.00 L 3770.0 ALL 3,770.00 L

3,141.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie – Rose de Vigne Fragrance Trio Gift Set

   Seti përfshin:

   1.Fresh Rose de Vigne Water (50 ml)

   Caudalie Rose de Vigne Fresh Fragrance është një aromë e freskët me fruta,lule të Rose de Vigne, Myshk dhe Rhubarb.

   Falë kësaj aromë të freskët, nënshtrohuni freskisë së Rose de Vigne si gjatë një mëngjesi me vesë, i freskët dhe me gaz.

  • 2.Fresh Water Rose de Vigne Roll-on (10ml) 

   Një format për prekjen e parfumit në çdo kohë, në kyçin e dorës ose pas veshit.

  • 3.Kremi i duarve Caudalie Rose de Vigne (50ml)

   I formuluar me 96% përbërës natyralë .E le lëkurën e bute dhe e lë atë me aromë delikate.