Caudalie The Des Vignes 50ml Set

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/124412/image_1920?unique=624c502

3,770.00 L 3770.0 ALL 3,770.00 L

3,141.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Caudalie – Thé des Vignes Fragrance Trio Gift Set , seti më  i bukur nga Caudalie , me aromë  shumë  të mirë .

   Seti përfshin:

   1.Fresh Water Thé des Vignes (50 ml)

   • Parfumi Best Seller , i Caudalie-s  The Des Vignes, ju mundëson të ndjeni aromën veçanërisht të  lehtë dhe sensuale.
   • Ajo ka një aromë  karakteristike falë  esencave të xhenxhefilit, të përziera me lulen e portokallit, jaseminit dhe vaniljes .

   2.Thé des Vignes Roll-on (10ml)

   Një format për prekjen e parfumit në çdo kohë, në pëllëmbën e kyçit të dorës ose pas veshit.

   3.Krem i duarve Caudalie (50 ml)

  • Hidraton edhe ndihmon ne rigjenerimin e duarve.