Dermedic Normacne Cleansing Gel

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/121708/image_1920?unique=aeecf7f

1,800.00 L 1800.0 ALL 2,000.00 L

1,666.67 L

Not Available For Sale

  • Masa

This combination does not exist.

 Përshkrimi i produktit

  • Xheli antibakterial për pastrimin e fytyrës mundëson largimin e papastërtive, pa irrituar lëkurën.
  • Kontrollon gjëndrat sebaceous dhe parandalon zhvillimin e lezioneve të reja të akneve.
  • Ka veti anti-septike (duke parandaluar infeksionet).
  • Nuk përmban alkool.
  • Hipoallergjenike.

Përdorimi:

  1. Pompojeni dy herë xhelin në pëllëmbën e dorës tuaj , më pas vendoseni në lëkurë të lagur , mbyllni sytë dhe masazhojeni në fytyrë dhe qafë duke përdorur një lëvizje rrethore .
  2. Shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thani lëkurën tuaj.
  3.  Është e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik.