Danalac Mama Food Supplement, 400g

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89250/image_1920?unique=68948e9

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Qumështi Danalac Mama është i pasur me vitamina, minerale, DHA dhe Bifidobacteria.
  • Ushqimi i nënës është shumë i rëndësishëm pasi kjo ndikon ndjeshëm mbi fëmijën tuaj si edhe në mirëqenien e saj.
  • Vetëm ushqimi i shëndetshëm siguron atë që nevojitet nga trupi i nënave për të prodhuar qumështin e gjirit me cilësinë më të mirë. 
  • Mami i shëndetshëm do të thotë fëmijë i shëndetshëm!
  • Pa gluten.