Alta Natura Emodil crema 75ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89293/image_1920?unique=68948e9

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Kremi Emodil është  krem specifik që qetëson simptomat e shkaktuara nga hemorroidet. 
  • Fitokomplekset dhe përbërësit aktivë që përmban kremi hemorroidal Emodil,lehtësojnë kruajtjen dhe ndjesinë e djegies të shkaktuar nga acarimi anal. 
  • Ky krem siguron lehtësim të menjëhershëm, të dukshëm, duke e lënë lëkurën perianale të butë dhe të hidratuar, duke ruajtur integritetin fiziologjik të zonës dhe duke reduktuar irritimin.
  Përdorimi:
  Këshillohet të përdoret një herë ose dy herë në ditë mbi zonën e irrituar.