Nanobebe flexy soothers extra soft teat 0-3m, 2cope ,Pink

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89303/image_1920?unique=aeecf7f

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Biberoni Nanobebe është një nga më të thjeshtit edhe praktikët në përdorim , me ngjyrë roze , për fëmijët nga 0-3 muajsh.

   • Dizajni ergonomik: biberoni i butë silikoni përkulet rehat rreth hundës dhe mjekrës së foshnjës tuaj për të qëndruar në vend dhe për të parandaluar rënien e tij.
   • Extra-Soft & Breathable: I ofron foshnjës rehati maksimale dhe parandalon acarimin, falë rrjedhës së ajrit nga ndenjat e integruara.
   • Forma dhe ndjesia e njohur:  Koka e butë dhe e rrumbullakosur e bën këtë biberonin perfekt për foshnjat që ushqehen me gji dhe të porsalindurit.
   • E përkryer për bebe: Promovon zhvillimin e shëndetshëm oral dhe parandalon konfuzionin e kokes.
   • Materialet më të sigurta: pa BPA; bërë nga silikoni më i lartë mjekësor.