Nanobebe flexy soothers extra soft teat 3m+, 2cope Green

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89306/image_1920?unique=aeecf7f

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

   • Biberoni Nanobebe është një nga më të thjeshtit edhe praktikët në përdorim , me ngjyrë jeshile , për fëmijët nga 3+ muajsh.
   • Dizajni ergonomik: biberoni i butë silikoni përkulet rehat rreth hundës dhe mjekrës së foshnjës tuaj për të qëndruar në vend dhe për të parandaluar rënien e tij.
   • Extra-Soft & BreathableI ofron foshnjës rehati maksimale dhe parandalon acarimin, falë rrjedhës së ajrit nga ndenjat e integruara.
   • Forma dhe ndjesia e njohur:  Koka e butë dhe e rrumbullakosur e bën këtë biberonin perfekt për foshnjat që ushqehen me gji dhe të porsalindurit.
   • E përkryer për bebe: Promovon zhvillimin e shëndetshëm oral dhe parandalon konfuzionin e koks.
   • Materialet më të sigurta: pa BPA; bërë nga silikoni më i lartë mjekësor.