Nanobebe flexy soothers extra soft teat 3m+ ,2cope Grey

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89308/image_1920?unique=b936876

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Biberoni Nanobebe është një nga më të thjeshtit edhe praktikët në përdorim , me ngjyrë gri , për fëmijët nga 3+ muajsh.
  • Dizajni ergonomik: biberoni i butë silikoni përkulet rehat rreth hundës dhe mjekrës së foshnjës tuaj për të qëndruar në vend dhe për të parandaluar rënien e tij.
  • Extra-Soft & Breathable: I ofron foshnjës rehati maksimale dhe parandalon acarimin, falë rrjedhës së ajrit nga ndenjat e integruara.
  • Forma dhe ndjesia e njohur:  Koka e butë dhe e rrumbullakosur e bën këtë biberonin perfekt për foshnjat që ushqehen me gji dhe të porsalindurit.
  • E përkryer për bebe: Promovon zhvillimin e shëndetshëm oral dhe parandalon konfuzionin e koks.
  • Materialet më të sigurta: pa BPA; bërë nga silikoni më i lartë mjekësor.