Alta Natura Fervis,20 tableta

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89310/image_1920?unique=aeecf7f

2,160.00 L 2160.0 ALL 2,400.00 L

2,000.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Suplementi me hekur, nga Alta Natura këshillohet të përdoret nga të gjithë personat që kanë nivele të ulëta hekuri në gjakë.
  • Ky suplement përmban pirofosfat hekuri të mikroinkapsuluara.
  • Ky lloj kapsulimi nuk arrin të dëmtoj as paretet e stomakut.
  • Falë përmbajtjes së tij me acid folik,  vitamine B2, vitamine A, dhe vitamine C, e bëjnë këtë suplement të pëlqyeshëm edhe mjaft efektiv.
  • Vitamina C në përmbajtje mundëson përthithjen e hekurit edhe njëkohësisht ndikon pozitivisht në sistemin imunitar.

  Përdorimi:

  1. Këshillohet të merret një tabletë në ditë.
  2. Tableta mund të mbahet si karamele në gojë, falë shijes së luleshtrydhes që ka.