Nanobebe Silicone Bottles 2 Pack 270ml - White

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/89318/image_1920?unique=68948e9

3,735.00 L 3735.0 ALL 4,150.00 L

3,458.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Biberon nga Nanobebe ,  silikoni .
  • Lehtësisht i përdorshëm nga fëmijët tuaj  edhe praktik në përdorim.
  • Vjen në vëllimin 270 ml, ngjyrë te bardhe, paketim dysh.
  • Shishja Flexy është kundër dhimbjes së barkut falë kokës së saj të avancuar prej silikoni me ajrim të trefishtë.
  •  Silikoni ultra i butë, i ngjashëm me gjoksin e bën më të lehtë se kurrë për fëmijën kalimin midis gjirit dhe shisheve.