Gamarde Lotion Stimulante 6 ampoules 5ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126009/image_1920?unique=aeecf7f

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Locion stimulues
  • Locion për skalpin e lodhur
  • Locioni Stimulues pastron dhe stimulon skalpin e kokës për flokë të zhdërvjellët dhe me shkëlqim. 
  • Përmban përbërës aktivë stimulues dhe tonifikues. Formulimi vegan