Gamarde Dermo-Nettoyant Visage & Yeux 48ml Bio- G120

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125984/image_1920?unique=5c25aef

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Ky dermo-pastrues solid i fytyrës dhe syve pastron dhe heq grimin në një hap të vetëm. 
    • E pasuruar me vaj vegjetal organik të lulediellit dhe argjilë pastruese të kuqe dhe të bardhë, tekstura e tij e lehtë shndërrohet në qumësht në kontakt me lëkurën. 
    • Lëkura çlirohet nga papastërtitë e saj. Nuk irriton sytë.