Gamarde Dermo-Shampooing Chevaux gras 98ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125985/image_1920?unique=500496b

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampo Dermo-Solid zbutëse – Flokë me vaj
  • Skalpe të ndjeshme
  • Falë formulës së tij pastruese dhe zbërthyese 2-në-1, të pasuruar me Tokë Diatomike absorbuese dhe balta jeshile pastruese dhe balancuese, Dermo-Shampo Detangling është zgjidhja e fortë për flokët me vaj. 
  • Pa sapun, shkuma e saj e imët pastron flokët pa i tharë dhe parandalon që ato të yndyrosen përsëri. Lëkura e kokës qetësohet dhe respektohet ndjeshmëria e saj.