Gamarde Dermo-Shampooing Cheveux Secs 98ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125987/image_1920?unique=aeecf7f

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampo Dermo-Solid zbutëse – Flokë të thatë
  • Skalp të ndjeshëm
  • Me formulën e tij pastruese dhe zbutëse 2-në-1, të pasuruar me Aloe Vera Organike zbutëse dhe vaj vegjetal organik ushqyes, Dermo-Shampo Detangling sjell ushqim dhe butësi në flokët tuaj të thatë. 
  • Pa sapun, shkuma e saj e imët i bën flokët të zhdërvjellët dhe me shkëlqim, duke respektuar skalpin e ndjeshëm.