Gamarde Dermo-Shampooing Cheveux Colores 98ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125986/image_1920?unique=8833fe6

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Shampo Dermo-Solid Detangling – Flokë të lyer
  • Skalpe të ndjeshme
  • Kujdesuni për flokët tuaj të lyer me Dermo-Shampo Detangling, me një formulë pastrimi dhe zbërthimi 2-në-1, të pasuruar me Aloe Vera Organike zbutëse dhe vitaminë E antioksiduese. 
  • Pa sapun, shkuma e imët ringjall ngjyrën e flokëve dhe jep është një shkëlqim i ri. 
  • Lëkura e kokës qetësohet dhe respektohet ndjeshmëria e saj.