Gamarde Poudre Absorbante Fraicheur 35gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126014/image_1920?unique=49453a2

900.00 L 900.0 ALL 1,000.00 L

833.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Pluhur absorbues i freskisë
    • Thith djersën e tepërt
    • I certifikuar organik dhe 100% me origjinë natyrale, Fresh Absorbent Powder thith djersitjen e tepërt, neutralizon aromat e këqija dhe parandalon mbinxehjen dhe acarimin për shkak të djersitjes. Formulimi Vegan