Gamarde Gel Nettoyant Visage Homme 100gr Bio - G550

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126003/image_1920?unique=aeecf7f

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Xhel ultra i butë për pastrimin e fytyrës
    • Pastron dhe përgatit për rruajtje
    • Xhel për pastrimin e fytyrës, i çertifikuar organik, 100% me origjinë natyrale, pastron butësisht, largon papastërtitë dhe përgatit lëkurën për rruajtje falë ujit termal të burimit Gamarde-les-Bains dhe vajrave esencialë me veti pastruese dhe zbutëse që përmban. Mos e thani lëkurën. Formulimi Vegan