Gamarde Fluide Anti-Imperfections Homme 40g Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125994/image_1920?unique=aeecf7f

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Fluidi kundër njollave
  • Pastron dhe synon papërsosmëritë
  • I pasuruar me vajra esencialë organikë balancues dhe astringent, si dhe me vaj argani organik ushqyes
  • Fluidi Anti-Blemish pastron epidermën, synon papërsosmëritë dhe eliminon sebumin e tepërt nga lëkura e kombinuar në atë të yndyrshme. E lëngshme dhe jo e yndyrshme, e matizon lëkurën. Formulimi Vegan