Gamarde Cica Repar Tube 40gr

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125966/image_1920?unique=9b90c71

1,980.00 L 1980.0 ALL 2,200.00 L

1,833.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Riparimi Cica
  • Mbështet procesin natyral të riparimit të lëkurës
  • Indikuar veçanërisht për lëkurën e dobësuar dhe të irrituar, ose sipërfaqësore dermatologjike pas dëtimit, ky kujdes lokal për fytyrën dhe trupin, pa aromë shtesë, për të rriturit dhe fëmijët mbi 3 vjeç, është testuar nën kontroll dermatologjik. 
  • Bazuar në farat e Centella Asiatica dhe karobit organik, promovon procesin natyral të riparimit të lëkurës dhe forcon barrierën e lëkurës**.

  **test in vivo në 10 vullnetarë dhe analiza e humbjes transepidermale të ujit për 7 ditë.