Gamarde Soin Dermo Apaisant Bebe 40ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126025/image_1920?unique=7a4ba5d

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Kujdesi dermo-qetësues
    • Kujdesi ditor hidratues dhe qetësues
    • Ky trajtim dermo-qetësues i bebeve hidraton, qetëson ndjesinë e shpimit, shtrëngimit dhe parehatisë dhe mbron funksionin pengues të lëkurës së brishtë të foshnjave. Për lëkurë të prirur ndaj ndjesisë së kruajtjes. Pa aromë të shtuar. Cilësi e lehtë dhe kremoze, jo ngjitëse. Formulimi Vegan