Gamarde Dermo-Soins Bebe Liniment Bebe 400 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126450/image_1920?unique=aeecf7f

1,710.00 L 1710.0 ALL 1,900.00 L

1,583.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Pastrues i butë për rimbushjen e lipideve
    • I testuar nën kontroll dermatologjik, organik i certifikuar, 100% me origjinë natyrale, ky pastrues delikat me vaj ulliri organik për rimbushjen e lipideve mbron dhe qetëson lëkurën e pjesës së poshtme të foshnjës. Pa aromë të shtuar dhe pa alkool. Formulimi vegan