Gamarde Dermo-Soins Bebe Eau Nettoyante Bebe 400 ml

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126448/image_1920?unique=aeecf7f

1,980.00 L 1980.0 ALL 2,200.00 L

1,833.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Pastron dhe hidraton butësisht fytyrën dhe të pasmen e bebit.
    • I testuar nën kontroll dermatologjik, i certifikuar organik dhe 100% me origjinë natyrale, ky ujë pastron dhe hidraton butësisht fytyrën dhe sediljen. Lëkura është elastike, e butë, e qetë dhe me aromë delikate. Nuk irriton sytë. Formulimi vegan