Gamarde Baume a Levres 10ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125963/image_1920?unique=aeecf7f

720.00 L 720.0 ALL 800.00 L

666.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Balsam buzësh
  • Buzë më të qetesuara dhe te ushqyera
  • Repairing Lip Balm mbron, ushqen dhe rikthen rehatinë e lëkurës tek buzët e thata, të plasaritura dhe të dëmtuara. 
  • Zbutës dhe mbrojtës, përmban përbërës aktivë rimbushës, riparues dhe ushqyes të lipideve. Ofron një ndjenjë rehati.