Gamarde Correcteur Imperfections 6ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125968/image_1920?unique=7476a92

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Korrektor kundër skuqjes së fytyrës
  • Reduktoni skuqjen e vogël të lëkurës
  • Ky korrigjues i ngjyrës turbullon defektet e kuqe të lëkurës falë pigmenteve me origjinë natyrale që mbulojnë ngjyrën e kuqe. 
  • Ai gjithashtu pastron papërsosmëritë e lëkurës falë vajrave esencialë organikë të Pemës së Çajit, Trumzës dhe Palmarosës që përmban.