Gamarde Deodorant Spray 100ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125983/image_1920?unique=dc72da6

1,350.00 L 1350.0 ALL 1,500.00 L

1,250.00 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Spray Deodorant
  • Deodorant freskues me vajra esencialë
  • Deodorizon, jep mirëqenie dhe butësi. Pa paraben ose kripë alumini, ai respekton funksionet trupore. 
  • Freskia dhe aroma e tij e jashtëzakonshme do t'ju shoqërojë gjatë gjithë ditës. 
  • Mbrojtës, përmban vajra esencialë me veti pastruese dhe zbutëse.