Gamarde Gommage Douceur Visage 40ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126005/image_1920?unique=aeecf7f

1,620.00 L 1620.0 ALL 1,800.00 L

1,500.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Scrub i butë
    • Scrub fytyre pa kokrra
    • Ky scrub me bazë celulozë vegjetale, i pasuruar me vaj organik Argani dhe ujë dermo-mbrojtës të burimit termal Gamarde-les-Bains, eksfoliohet butësisht pa irrituar. Lëkura juaj është e shkëlqyeshme, lëkura juaj është e freskët dhe e butë. Formulimi Vegan