Gamarde Pres-Age Soin Jour et Nuit 40g Bio - G688

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126018/image_1920?unique=43459b4

3,600.00 L 3600.0 ALL 4,000.00 L

3,333.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Kujdesi ditën dhe natën
    • Veprim ushqyes dhe anti-plakjes
    • Një koktej me përbërës aktivë kundër plakjes: vaj organik lajthie i pasur me acide yndyrore, vitaminë antioksiduese E, embrion gruri që forcon elasticitetin e lëkurës dhe antioksidant klorofil. Një trajtim kremoz që sjell rehati në lëkurë, një veprim kundër plakjes dhe një çehre rrezatuese.