Gamarde Pres-Age Serum Nuit 30ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126017/image_1920?unique=aeecf7f

4,050.00 L 4050.0 ALL 4,500.00 L

3,750.00 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Serum nate
    • Koncentrat antioksidues dhe kundër plakjes
    • Një koncentrat antioksidues dhe anti-plakje i përbërë nga vaji i embrionit të grurit i cili forcon elasticitetin e lëkurës, tonifikon vajin esencial organik të rozmarinës dhe vitaminën E natyrale. Lëkura ushqehet dhe riparohet, rrudhat zbehen. Formulimi Vegan