Gamarde Apres Soleil Dermo-Protecteur 200ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125958/image_1920?unique=7437509

2,520.00 L 2520.0 ALL 2,800.00 L

2,333.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Krem pas diellit
  • Qumësht qetësues për trupin dhe fytyrën pas diellit
  • I certifikuar organik dhe 100% me origjinë natyrale, pas diellit dermoprotektiv Gamarde i jep menjëherë hidratim, butësi, freski dhe rehati lëkurës së sensibilizuar nga agresionet e diellit. I pasur me vajra esencialë organikë, parandalon plakjen e lëkurës dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës. 
  • Formulimi Vegan.