Gamarde Eau Moussante Purifiante 200ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125990/image_1920?unique=37d3796

2,070.00 L 2070.0 ALL 2,300.00 L

1,916.67 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Pastrues  ujor në trajtë shkume
    • Pastron dhe ushqen fytyrën
    • Uji Purifying Foaming pastron butësisht, eliminon sebumin e tepërt dhe pastron epidermën duke respektuar shtresën hidrolipidike të lëkurës. Formulimi Vegan