Gamarde White Effect Serum 30ml Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126039/image_1920?unique=9cdc7c9

3,420.00 L 3420.0 ALL 3,800.00 L

3,166.67 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Serum Radiance
  • Me kompleks ndriçues GWE® me origjinë bimore
  • Serum me jamball organik, Aloe Vera organike dhe e kombinuar me selino dhe borzilok që ndriçojnë fytyrën. 
  • Lëkura juaj është e freskët, e butë dhe me shkëlqim. Formulimi vegan