Gamarde White Effect Gommage 40gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/126036/image_1920?unique=739a28c

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

  This combination does not exist.

   Përshkrimi i produktit

  • Scrub me shkëlqim
  • Me kompleks ndriçues GWE® me origjinë bimore
  • Ky skrab ndriçon çehren e lëkurës pa jetë dhe/ose njollave kafe (imperfeksionet pigmentare), falë kompleksit organik të çertifikuar GWE® zbardhues i cili redukton prodhimin e melaninës përgjegjëse për njollat. 
  • Eksfolion butësisht dhe eliminon qelizat e vdekura përgjegjëse për lëkurën e zbehtë falë celulozës bimore. Lëkura është e butë dhe struktura e saj e rafinuar, çehrja është e njëtrajtshme dhe rrezatuese.