Gamarde Fluide Reconfort Atopic 40gr Bio

https://medigreen.amo.al/web/image/product.template/125998/image_1920?unique=f1c0364

2,250.00 L 2250.0 ALL 2,500.00 L

2,083.33 L

Not Available For Sale

    This combination does not exist.

     Përshkrimi i produktit

    • Fluid rivitalizues
    • Lehtëson epidermën e sensitive.
    • I testuar dermatologjikisht, ky fluid, i destinuar për lëkurë të ndjeshme dhe/ose më mirë të yndyrshme me prirje atopike, hidraton, qetëson skuqjen dhe ndjesinë e acarimit duke respektuar ekuilibrin e lëkurës. Lëkura është e matifikuar, e lehtësuar dhe duket më pak reaktive. Pa aromë të shtuar. Teksture e lehtë dhe e lëngshme. Formulimi Vegan